Activity MAT

Vše, co byste měli vědět

Pozoruhodné cesty začínají u daytot

 

Používání speciálních podložek pro novorozence může mít pozitivní vliv na celkový fyzický vývoj dítěte. Naše černobílá podložka na hraní poskytuje dokonalou stimulaci při cvičení na bříšku, hraní a terapii.

Trochu do hloubky

Vlastnosti daytot MAT

Víceúčelovost

Podložka Daytot Activity Mat je navržena pro použití na jakémkoli rovném a pevném povrchu, lze ji snadno čistit, skladovat a vypadá dobře v jakémkoli prostředí. Navíc! Díky svému víceúčelovému designu je ideální pro čas na bříšku, hraní a rodinné aktivity!

Snadná údržba

Podložku Daytot Activity Mat lze otírat teplou mýdlovou vodou nebo dezinfikovat jemným dezinfekčním prostředkem pro domácnost. Doporučujeme podložku 24 hodin větrat a před prvním použitím ji z obou stran omýt teplou mýdlovou vodou.

Testováno pro děti

OEKOTEX 100 Standard 

Podložka Daytot Activity Mat má certifikát STANDARD 100 OEKO-TEX® Product Class 1. Její materiály byly úspěšně testovány a schváleny pro použití u dětí.

Snadné použití

 

Černobílý senzorický vzor


Naši návrháři spolupracovali s předními výzkumníky v oblasti dětské neurovědy a kineziologie, aby vytvořili černobílou senzorickou podložku, která podporuje zrakový a kognitivní vývoj kojenců.

Perfektní příslušenství

Podložka Daytot Activity Mat poskytuje uživatelům Joey vhodný protiskluzový povrch. A při používání naboso může poskytovat smyslovou stimulaci, což posiluje spojení mezi chodidlem a mozkem.

daytot Activity mat

Vědecký výzkum ukazuje, že použití vysoce kontrastních barev, jako jsou černobílé tvary v určitém poměru, podporuje vizuální a kognitivní vývoj a stimuluje pohyby všech čtyř končetin u novorozenců, které jsou základem pro učení se plazení.

Podložka se dodává ve velikosti 1830 x 800 x 3 mm.

nezávazná konzultace

Kontaktujte nás
pro více informací

Scroll to top