Joey

Vše, co byste měli vědět

Pro všechny jejich malé cesty

Joey je pomůcka pro ranou pomoc při plazení pro děti s opožděným vývojem, které vyžadují podepřít.

Joey podporuje pohyb na bříšku - důležitou aktivitu na podlaze, která je zásadní pro budování svalové síly, rovnováhy, koordinace a ovládání hlavy.

Daytot_Joey_Bundle_tabs-3
Trochu do hloubky

Vlastnosti produktu JOEY

Bezpečný a spolehlivý

Podpůrný 5-ti bodový postroj obepíná dítě a poskytuje mu pohodlí a stabilitu. 

Díky materiálu se suchým zipem je vhodný jak pro větší,  tak i pro nedonošené děti.

Svoboda k prozkoumávání

 

Nezávislý pohyb o 360 stupňů

Joey umožňuje nezávislý pohyb v jakémkoli směru.

Volně pohyblivá kolečka na základně Joey umožňují dítěti pohybovat se v jakémkoli směru a podporují zkoumání a volbu hry.

Roste s dítětem

Joey bylo navrženo s ohledem na rostoucí děti. Patentovaná konstrukce velikosti 1 zajišťuje, že pánev dítěte je nízko nad zemí, což usnadňuje komfortní polohu novorozence.

Unikátní konstrukce velikosti 2 zvedá kyčle miminka, což usnadňuje vzájemný pohyb a umožňuje plné ohýbání a natahování nohou, boků a rukou (pohyb na čtyřech nohách).

Jedinečná vlastnost výrobku velikosti 2 umožňuje rodiči nebo terapeutovi rychle měnit výšku výrobku – Joey tak roste spolu s dítětem.

Snadné použití

 

Zaměření na pohodlí a jednoduchost

Joey využívá odolné, v pračce pratelné a prodyšné tkaniny, které zajišťují funkčnost, snadné čištění a pohodlí pro dítě.

Vyberte si látkové nebo otíratelné vinylové potahy (vhodné pro více uživatelů v klinickém nebo nemocničním prostředí).  

Měkké, prodyšné bryndáky chrání a udržují výrobek Joey déle čistý.

daytot joey

Od prvního dne

Náš klinický výzkum ukazuje, že včasný zásah má významný vliv na schopnost dítěte učit se novým dovednostem a překonávat motorické problémy v prvních letech života.

Včasná (raná) intervence

Včasná intervence má zásadní význam pro zajištění toho, aby děti ohrožené opožděným vývojem v důsledku zdravotního postižení nebo zdravotního stavu dosáhly svého vývojového potenciálu.

Pro použití během prvního roku dítěte poskytuje Joey příležitost ke zlepšení motorického vývoje a může být začleněn do každodenního terapeutického programu vašeho dítěte.

Podpora pohybu

Joey podporuje rozvoj koordinace a prostorového vnímání, zlepšuje rovnováhu a napomáhá sociálnímu a emocionálnímu rozvoji tím, že podporuje zahájení a výběr hry.

 

Joey je navržen tak, aby usnadňoval praktický nácvik vzájemného plazení (společné používání rukou a nohou), a poskytuje tak terapeutům praktickou pomůcku pro terapii i rodičům, kteří chtějí podpořit raný vývoj svého dítěte doma.

Zkoušeno & testováno

Daytot Joey byl navržen a vytvořen ve spolupráci s terapeuty a výzkumníky a je schváleným zdravotnickým prostředkem. 

 

Spolupracovali jsme s vysoce specializovanými neonatologickými a pediatrickými terapeuty, abychom poskytli případové studie založené na důkazech. Naše kazuistiky poskytují další vhled do terapeutických výsledků, které může Joey poskytnout dětem s opožděným vývojem.

DAYTOT JOEY

Jakou velikost si mám koupit?

Joey je vhodný pro kojence od 37+ týdnů (správný věk), u menších dětí může být použití prodlouženo na více než 6 měsíců v závislosti na hmotnosti a délce nohou. Klíčové údaje o hmotnosti a rozměrech naleznete v našem průvodci velikostí níže.

Klinický výzkum Joey

Přípravek Joey je podložen dlouholetým klinickým výzkumem, který provedla univerzita Paris Citè.

Tento výzkum ukazuje povzbudivé výsledky založené na každodenním tréninku s Joey u dětí s rizikem motorického opoždění.

Podložka pro aktivity daytot MAT

Spojili jsme se s předními výzkumníky v oblasti dětské neurovědy a kineziologie, abychom vytvořili černobílou podložku pro smyslové aktivity, která podporuje vizuální a kognitivní vývoj dítěte a zároveň poskytuje nejlepší možný tréninkový povrch pro použití s Joeyem.

Brožury JOEY

 

Stáhněte si jednotlivé brožury JOEY, které Vás provedou jednotlivými vlastnostmi a benefity pro Vaše dítě.

nezávazná konzultace

Kontaktujte nás
pro více informací

HISTORIE

Jak to celé začalo?

Společnost Daytot vlastní James a Jayne Leckey, bývalí majitelé globálních pediatrických značek Leckey & Firefly. Mají téměř 40 let zkušeností v oblasti zdravotnických prostředků a dětské rehabilitace a založili novou společnost Daytot, aby pokračovali ve své vášni vytvářet výrobky, které zlepšují život dětí a jejich rodin.

Scroll to top